قوانین طراحی چت روم

1)  مدیر چت روم موظف است پس از تحویل گرفتن چت روم سایت خود را در سایت وزارت ارشاد ثبت نماید.

2) مدیر چت روم موظف است چت روم خود را طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مدیریت کرده و تابع قوانین کشور باشد.

3) کلیه مسئولیت محتوای چت روم خریداری شده به عهده مدیر چت روم بوده و گروه BehIT هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

4) مسئولیت انتخاب و مدیریت هاست ( فضا) چت روم ,  منحصرا با گروه BehIT است. به منظور جلوگیری از موارد امنیتی نظیر هک شدن چت روم و یا کراک شدن نرم افزار هیچگونه رمز کنترل پنل و یا دسترسی به هاست خریداری شده  به مشتری داده نمی شود و مسئولیت پشتیبانی از چت روم 100 درصد در اختیار گروه به آی تی است.

5) تصویر گرافیکی ( نماد ) و یا لینک گروه طراحی سایت BehIT در چت روم غیر قابل حذف است.

6) پشتیبانی از چت روم در مواقع داون شدن احتمالی سایت به عهده گروه به آی تی است و هیچگونه هزینه ای برای این موارد دریافت نمی شود.مواردی همچون تغییر دامین و یا افزودن دامین مستعار به دامین اصلی چت روم ( Rename - Alias ) رایگان نبوده و مشتری باید برای هر تغییر مبلغ 20 هزار تومان واریز نماید ( توجه نمایید هزینه پشتیبانی رایگان است و این هزینه توسط شرکت هاستینگ دریافت می شود)

7) پشتیبانی فقط از طریق فرم تماس با ما - ایمیل - سیستم پشتیبانی سایت و ارسال پیامک به شماره 09363227166 انجام می شود و پشتیبانی از طریق تماس تلفنی انجام نمی شود.

8) دقت داشته باشید پس از انقضاء ، سایت شما شما مسدود خواهد شد و تا زمان تسویه حساب تمدید ، مجدداً فعال نخواهد شد. دقت داشته باشید اطلاعات شما 30 روز پس از انقضاء از روی سرور حذف خواهند شد.همچنین پس از خاتمه اعتبار حساب شما به هیچ وجه بازگشایی نخواهد شد.

9) مالکیت نرم افزاری چت روم خریداری شده در اختیار گروه به آی تی است و خریدار چت روم مالکیتی در این زمینه ندارد.

10) در صورت خرید چت روم شما کلیه قوانین فوق را پذیرفته اید.