چرا چت روم BehIT


عدم نیاز به نصب نرم افزار جانبی

برای استفاده از چت روم BehIT کاربر نیازی به نصب هیچگونه نرم افزار جانبی نظیر جاوا و یا فلش پلیر ندارد.

چت روم تحت زبان دات نت

چت روم طراحی شده توسط به آی تی تحت زبان دات نت است و به لحاظ امنیتی در رده بالایی قرار دارد. ( 90 درصد از چت روم های فعلی با استفاده از زبان PHP نوشته شده اند و چون این زبان یک زبان متن باز است اکثریت هکران نیز به این زبان اشراف کامل دارند این در حالی است که چت روم BehIT به زبان دات نت است و از این نظر از دسترس اکثریت هکرها به دور است )

سیستم خود ریکاوری برای پذیرش نفرات آنلاین بیشتر از 100 نفر همزمان

اگر در اینترنت به سایت های طراحی چت روم سری زده باشید مشاهده کرده اید که این سازندگان گنجایش نفرات آنلاین چت رومها را محدود کرده اند به طور مثال اگر شما چت رومی از این طراحان خریداری کنید و نفرات آنلاین شما بیشتر از 50 نفر شود شما مجبور هستید هزینه هاست بیشتری پرداخت کنید به عبارتی چت روم را با هزینه اولیه 80 هزار تومان خریده اید ولی باید برای هاست آن مبلغ 250.000 تومان ماهیانه پرداخت کنید. در صورتی که چت روم ساخت BehIT گنجایش 100 نفر آنلاین همزمان را دارد و اگر نفرات آنلاین شما سبب هنگ شدن چت روم شود سیستم با استفاده از خاصیت خود ریکاوری خودش را تنظیم مجدد می کند و شما پذیرای نفرات آنلاین بیشتری خواهید بود بنابراین طبق این سیستم هزینه مدیر چت روم برای تمدید و نگهداری چت رومش به طور چشمگیری کاهش میابد.

سیستم امتیازدهی پیشرفته

چت روم ساخت به آی تی دارای سیستم امتیازدهی بسیار قوی است. طبق این سیستم به ازای هر دقیقه حضور ( به شرط ارسال پیام ) یک امتیاز به کاربر داده می شود.

سیستم رده بندی کاربران

این چت روم بر اساس امتیاز کاربران را رده بندی می کند و کاربران می توانند با خرج امتیاز خود در سیستم از امکانات سیستم استفاده نمایند.

قابلیت ارسال فایل در چت روم به صورت عمومی و خصوصی

بر اساس این سیستم همه کاربران می توانند در خصوصی برای یکدیگر فایل ارسال کنند علاوه بر آن ناظران چت روم می توانند در عمومی چت روم فایل و عکس ارسال کنند که این به جذابیت چت روم بیش از پیش می افزاید.

امکانات پیشرفته ناظران - ناظران ارشد و مدیریت چت روم

 در این سیستم امکانات متنوعی برای تیم مدیریت در نظر گرفته شده است. به طور مثال در اکثر چت روم از ورود مهمان به چت روم جلوگیری می شود و یا کاربر مهمان را مجبور به ثبت نام می کنند در صورتی که یکی از ابزارهای ناظران باز و بسته کردن ورودی برای کاربر مهمان است بدین ترتیب در شرایطی که نفرات انلاین یک چت روم بالا نیست ناظر می تواند ورودی را باز کند تا پس از گفتگو با کاربر مهمان او را ترقیب به ثبت نام نماید.

قالب رایگان چت روم در هر لحظه و هر ساعت به انتخاب مدیر چت روم

 در چتروم ساخت به آی تی مدیر چت روم می تواند به راحتی و با چند کلیک عکس زیبایی را بگراند چت روم خود کند و در هر زمان و بدون هیچگونه هزینه اضافی برای قالب اختصاصی چت روم فضای چت رومش را تغییر دهد.

هاست چت روم حرفه ای و به صورت اختصاصی

 اکثریت سازندگان چت روم از فضای سرور خود فضایی را برای چت روم های خریداری شده در نظر میگیرند در صورتی که گروه طراحی چت روم BehIT برای جلوگیری از افت سرعت چت رومها برای هر چت روم از شرکت های معتبر هاستینگ فضا خریداری کرده و در اختیار چت رومها میگذارد بدین صورت کیفیت سرعت چت رومها به صورت فزاینده ای بالا می رود.


پلاگین رایگان چت روم

کلیه پلاگین ها و امکانات چت رومها در کلیه چت رومهای مشتریان به محض انتشار به طور رایگان نصب می شوند و گروه به آی تی هیچگونه هزینه ای برای پلاگین های اضافه شده به چت رومها نمیگیرد.

برای خرید چت روم اینجا را کلیک کنید.